Boys U13 Results – (11v11) – Saturday 17th June

Group E

1. Aylesbury

2. East Acton 

3. Liverpool

4. Nottingham 

5. West London 

Group E Results

Aylesbury 0  – 2 East Acton
Liverpool 3  – 0 Nottingham
West London 1  – 1 Aylesbury
East Acton 1  – 1 Liverpool
Nottingham 1  – 0 West London
Aylesbury 0  – 1 Liverpool
East Acton 1  – 1 Nottingham
Liverpool 1  – 4 West London
Nottingham 2  – 0 Aylesbury
West London 0  – 0 East Acton

Group F

1. Burton

2. Norwich

3. Sheffield

4. South Leicester

5. W Nottingham

Group F Results

Burton 0  – 1 Norwich
Sheffield 0  – 0 South Leicester
W Nottingham 1  – 2 Burton
Norwich 0  – 1 Sheffield
South Leicester 2  – 0 W Nottingham
Burton 0  – 0 Sheffield
Norwich 0  – 2 South Leicester
Sheffield 1  – 0 W Nottingham
South Leicester 2  – 1 Burton
W Nottingham 0  – 3 Norwich

Group G

1. Eastbourne

2. Hartlepool

3. Milton Keynes

4. Oxford

5. St Albans 

Group G Results

Oxford 0  – 0 St Albans
Eastbourne  0  – 1 Hartlepool
Milton Keynes  1  – 0 Oxford
St Albans  2  –  1 Eastbourne
Hartlepool 0  – 3 Milton Keynes
Eastbourne 0  – 1 Milton Keynes
Hartlepool  1  – 4 Oxford
Milton Keynes 0  –  1 St Albans
Oxford 1  – 1 Eastbourne
St Albans 2  – 1 Hartlepool

Group H

1. Birmingham

2. High Wycombe

3. Hull

4. Sunderland 

5. Luton

Group H Results

Birmingham 3  – 1 High Wycombe
Hull 2  – 1 Sunderland
Luton 0  – 1 Birmingham
High Wycombe 0  – 3 Hull
Sunderland 1  – 0 Luton
Birmingham  0  –  0 Hull
High Wycombe  2  –  3 Sunderland
Hull  1  –  2 Luton
Sunderland  1  – 2 Birmingham
Luton 0  – 2 High Wycombe

Group I

1. Cornwall

2. Derby

3. Kent

4. Maidenhead

5. North London 

Group I Results

Cornwall  0  –  7 Derby
Kent  1  –  0 Maidenhead
North London 1  – 0 Cornwall
Derby 0  – 3 Kent
Maidenhead 1  – 0 North London
Cornwall 0  – 4 Kent
Derby 0  – 0 Maidenhead
Kent  1  – 1 North London
Maidenhead  5  –  0 Cornwall
North London  0  –  1 Derby

Group J

1. Banbury

2. Crawley 

3. Doncaster 

4. Leicester

5. North Leicester 

Group J Results

Banbury 0  – 2 Crawley
Doncaster 0  – 4 Leicester
North Leicester 3  – 0 Banbury
Crawley 1  – 1 Doncaster
Leicester 0  – 1 North Leicester
Banbury 2  – 1 Doncaster
Crawley 1  – 2 Leicester
Doncaster 1  – 2 North Leicester 
Leicester 2  – 0 Banbury
North Leicester 2  – 1 Crawley

Group K

1. Coventry 

2. Newport 

3. Northumberland

4. Southampton

5. Wokingham 

Group K Results

Coventry  1  –  1 Newport
Northumberland  1  –  1 Southampton
Wokingham 1  – 0 Coventry
Newport  0  – 2 Northumberland
Southampton 0  – 1 Wokingham
Coventry 0  – 4 Northumberland
Newport 0  – 3 Southampton
Northumberland  1  –  0 Wokingham
Southampton  6  –  0 Coventry
Wokingham  5  –  0 Newport

Group L

1. Macclesfield 

2. Portsmouth 

3. Reading 

4. Stourbridge 

5. Wolverhampton 

Group L Results

Macclesfield 1  – 0 Portsmouth
Reading  5  – 3 Stourbridge
Wolverhampton  1  –  2 Macclesfield
Portsmouth  1  –  1 Reading
Stourbridge  0  –  2 Wolverhampton
Macclesfield  0  –  0 Reading
Portsmouth 8  –  1 Stourbridge
Reading 1  – 1 Wolverhampton
Stourbridge 0  – 5 Macclesfield
Wolverhampton 0  – 1 Portsmouth

Last 16

Liverpool 0  – 1 Sheffield
South Leicester 3  – 0 Nottingham
St Albans 0  – 0 Hull
Birmingham 2  – 1 Milton Keynes
Kent 2  – 0 Leicester
North Leicester 0  – 1 Derby
Northumberland 4  – 1 Reading
Portsmouth 2  – 0 Wokingham

Quarter-Final Results

Sheffield 2  – 0 Portsmouth
South Leicester 0  – 2 Northumberland
St Albans 0  – 1 Derby
Birmingham  1  – 0 Kent

Semi-Final Results

Sheffield 1  –  2 Derby
Northumberland 2  –  1 Birmingham

Final Results

*Northumberland (Stakeford Juniors) 0 (6)  – 0 (5) Derby (Hilton AFC)